هدایای تبلیغاتی نمایشگاه صنعت ساختمان

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاه صنعت ساختمان

در هر حوزه و کسب و کاری که فعالیت می‌کنید، به تبلیغات نیاز دارید. تبلیغات گام بزرگی در مسیر شناخته شدن میان افراد جامعه و تبدیل شدن به یک نام تجاری است. هزینه تبلیغات گسترده بر روی بیلبورد‌های تبلیغاتی، شبکه‌های تلویزیونی بسیار بالاست و برای مجموعه‌ای تازه تاسیس و یا حتی شرکتی قدیمی، بودجه زیادی می‌طلبد. اما یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن تبلیغاتی مناسب و تاثیر‌گذار، دادن هدایای تبلیغاتی به مخاطبان و مشتریان‌تان است. این مسیر علاوه بر صرفه اقتصادی، نام تجاری شما را به بهترین نحو در ذهن مخاطب زنده نگه می‌دارد؛ چرا‌که هدیه دادن سنتی کهن میان تمام مردم جهان است و همه‌ی انسان‌ها قصد دارند حسن نیت خود را با پیشکش کردن هدیه‌ای هرچند کوچک نشان دهند.

نمایشگاه‌ صنعت ساختمان ، فرصتی طلایی

به زمان برگزاری نمایشگاه‌های مختلف که نزدیک می‌شویم، شرکت‌ها و ارگان‌های متفاوت تلاش می‌کنند تا انتخاب هدیه‌ی تبلیغاتی متناسب با نمایشگاه، نام خود را در ذهن مخاطب تثبیت کنند و از طرفی هزینه بسیاری را نیز متحمل نشوند. هدایای تبلیغاتی، طیف بسیار گسترده‌ای از محصولات متفاوت را شامل می‌شوند و این تنوع به شما کمک می‌کند تا متناسب با بودجه در دسترس بتوانید هدیه‌ای مناسب تهیه و عرضه کنید.

فاصله‌ی چندانی تا برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان باقی نمانده و اگر مجموعه‌ای فعال در این حوزه هستید، این بهترین فرصت برای شما و مجموعه‌ی ارزشمندتان است تا شناخته شوید. روز به روز شاهد پیشرفت تکنولوژی، افزایش جمعیت جهان و در پی آن پیشرفت صنایع متفاوت از جمله صنعت ساختمان نیز هستیم. نمایشگاه بین المللی ساختمان، یکی از مهم‌ترین رخداد‌ها در صنعت ساختمان است و هر‌ساله در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی، بر‌پا می‌شود. 

این نمایشگاه در رابطه با تکنولوژی‌های ساختمان، سازه، نما و صنایع وابسته می‌باشد و همانطور که می‌دانید صنعت ساختمان یکی از صنایع فوق‌العاده رقابتی است و ارائه خدمات عالی و درجه یک به تنهایی برای مشتریان کافی نیست؛ یک سازمان باید بتواند راه‌های جدید و موثر برای مبدل شدن به یک نام تجاری محبوب و شناخته شده را پیدا کرده و عملی سازد. یکی از گزینه‌های قدیمی‌ای که امروزه اکثر شرکت‌ها انتخابش می‌کنند؛ گزینه‌ی هدایای تبلیغاتی است. چند مورد از فواید مهم این عملکرد عبارتند از: ایجاد آگاهی از نام تجاری، افزایش گفت و گو با مشتریان، استحکام روابط دو سویه و…

سازمان‌ها و شرکت‌های بسیاری در تکاپوی خرید هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه هستند، اما انتخاب یک هدیه‌ی منحصر به فرد و گیرا، کاری طاقت فرسا و دشوار است. زیرا با رواج پیدا کردن دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان و بازدید‌کنندگان، محصولاتی از قبیل پاور‌بانک، سر‌رسید، ماگ و… هرچند کاربردی باشند اما هدیه‌ای خاص و نفیس به شمار نمی‌روند و برای مخاطب چندان گیرا به نظر نمی‌رسد. هدیه دادن ماشین‌آلات و ابزار‌های مینیاتوری برای نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، ایده‌ای جالب است اما دقت داشته باشید که ممکن است بازدید کننده‌ی غرفه‌ی شما نوجوانی تازه کار، کارمند اداری یا مادری شاغل باشد؛ یک ماشین مینیاتوری مزین به لوگوی منحصر به فرد شما برای یک بانوی شاغل چه کاربردی دارد؟ در نتیجه این گزینه نیز فقط برای قشری خاص مانند کارمندان و مدیران مناسب است که می‌توانند آن را روی میز‌کار خویش قرار دهند، نه همه‌ی مخاطبان و اقشار جامعه.

بیشتر بخوانید : راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

تمدن رنگارنگ، انتخابی هوشمندانه

ایران زمین یکی از کهن‌ترین و متمدن‌ترین کشور‌های جهان است و همین امر سبب داشتن تاریخ غنی و در نهایت هنر‌ها و صنایع دستی رنگارنگ برای این مرز و بوم شده است. به گونه‌ای که هر‌گوشه از ایران هنر خاص خود را داراست و هر محصول ساخته شده به دست هنرمندان این خاک، قصه‌ی خود را دارد.

از همین رو، انتخاب صنایع دستی ایرانی یکی از بهترین راه‌ها به عنوان هدیه‌ی تبلیغاتی چه در نمایشگاه و چه در مواقع دیگر است. از آنجا که صنایع دستی از تنوع بسیاری برخوردار است، شما می‌توانید با بودجه‌ای که در نظر دارید محصول مورد نظرتان را انتخاب و همراه لوگو و هویت مخصوص خود سفارش دهید.

به عنوان مثال، یک قندان مزین به هنر خاتم کاری یا فیروزه کوبی به عنوان هدیه‌ی تبلیغاتی انتخابی ایده‌آل و مناسب است. چرا‌که اگر مخاطب شما یک کارمند باشد، با هدیه گرفتن یک قندان خرسند خواهد شد و می‌تواند از آن برای زینت بخشیدن به محل کارخود استفاده کند و آن را روی میزش قرار دهد؛ از طرفی دیگر اگر بازدید‌کننده‌ی غرفه‌تان یک بانوی شاغل باشد، می‌تواند از این قندان زیبا برای منزل خویش استفاده کند و زمان استراحتش را با لبخند بگذراند.

محصولات متنوع دیگری نیز وجود دارند که برای هدایای تبلیغاتی بسیار مناسب اند؛ مانند: قاب و ساعت، رومیزی و سفره‌ی قلمکار، ست‌های پذیرایی، قلمدان، ست‌های دمنوش، کیف پول و… .

شرکت صنایع دستی اریسا، آمادگی خود را برای همکاری با شرکت‌ها و ارگان‌های متفاوت در زمینه‌ی هدایای تبلیغاتی، سازمانی و مدیریتی اعلام کرده است و شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی رسمی اریسا و یا مراجعه به دفاتر فروش، محصول مورد نظرتان را انتخاب و با چاپ لوگوی گیرای خویش سفارش دهید.

    ارتباط با کارشناسان اریسا