هدایای تبلیغاتی نمایشگاه الکامپ

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاه الکامپ

الکامپ، یک رویداد تجاری مهم و بزرگ برای شرکت‌های فعال در حوزه‌ی الکترونیک، اینترنت و کامپیوتر می‌باشد. این نمایشگاه، فرصتی بزرگ است تا شرکت‌ها و صنایع بتوانند خود را به دیگر افراد معرفی کنند و خدمات و محصولات خویش را عرضه سازند. از آنجا که امروزه تمام افراد جامعه درگیر پیشرفت دقیقه به دقیقه‌ی تکنولوژی و آمیخته شدن آن با زندگی روزمره‌ی خویش هستند؛ می‌توان مخاطبان این رویداد و نمایشگاه را تمام اقشار جامعه در نظر گرفت. الکامپ، هر‌ساله در تهران برگزار می‌شود و تا کنون 27 دوره برگزار شده‌ است. طبیعی است که در هر نمایشگاهی و مکان اجتماع مردم، هر موسسه و شرکتی تلاش می‌کند تا با ایجاد جذابیت، تبلیغات گسترده و به نمایش گذاشتن کیفیت محصولاتش، مشتری و مخاطب بیشتری را به سمت خود بکشاند.

هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاه الکامپ

استفاده از مسیر قدیمی اما موثر هدایای تبلیغاتی، برای داشتن تبلیغاتی گسترده یکی رایج ترین و بهترین گزینه‌هاست. به طوری که شما با حکاکی لوگوی خویش روی محصول مورد نظر و هدیه دادن آن به بازدید‌کنندگان؛ می‌توانید نام مجموعه‌تان را ماندگار سازید و بازدید‌کننده را به مشتری تبدیل کنید. اما لوگویتان نباید آنقدر بزرگ و زننده چاپ شود که مخاطب از استفاده‌ی آن صرف نظر کرده و نداشتنش را ترجیح بدهد. هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی از قبیل: فلش مموری، پاور بانک، سر‌رسید و … همه‌گیر هستند و تقریبا اکثر شرکت‌ها و صاحبان صنایع از اینگونه هدایا و پک‌های نمایشگاهی برای تبلیغات خویش استفاده می‌کنند. سررسید یا تقویم رومیزی، توسط بیشتر شرکت‌ها اهدا می‌شود. ایجاد تفاوت در یک سررسید، کار ساده‌ای نیست؛ پس باید به دنبال هدیه‌ای باشیم که نه تنها متفاوت باشد، بلکه بتواند ماندگاری بیشتری هم داشته باشد.

نمی‌توان منکر این قضیه بود که یک فلش مموری کاربردی و بسیار مناسب است و همه‌ی ما در زندگی برای ذخیره‌ی اطلاعات به این وسیله نیاز داریم، اما دقت داشته باشید که هدیه‌ای خاص و نفیس به شمار نمی‌رود؛ از همین رو نمی‌تواند نام و یاد شما را در ذهن مخاطب زنده نگه دارد. با توجه به اینکه تمامی افراد جامعه با علایقی مختلف و نگاه‌های متفاوت، مخاطب این نمایشگاه هستند؛ انتخاب هدیه‌ی تبلیغاتی سخت و دشوار است. اما همگی یک نقطه‌ی اشتراک داریم و آن فرهنگ و تاریخ و هنر کهن ایران زمین، زادگاهمان است. صنایع دستی هر کشور، برگرفته از هویت و تاریخ آن منطقه است و ارزش‌ها و تمدن را به نمایش می‌گذارد. کشور عزیزمان ایران؛ تاریخی غنی و و سرشار از اتفاقات متفاوت دارد که این‌ها کنار یکدیگر چشم انداز زیبایی را پدید آورده و هنرمندان این خاک گهر‌بار، آن را با تار و پود صنایع دستی در‌آمیخته اند.

صنایع دستی، تفاوت و توجه

در نتیجه انتخاب صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی، یک انتخاب هوشمندانه و نوین به شمار می‌رود چرا‌که این هدیه‌ی نفیس نمایان‌گر فرهنگ و تمدن ایران است. تنوع صنایع دستی بسیار بالاست و از این رو شما می‌توانید با توجه به بودجه در دسترس، هدیه‌ی دلخواه خود را انتخاب و با لوگوی مخصوص‌تان سفارش دهید. از قلمدان و ساعت گرفته تا رومیزی، ست پذیرایی و گلدان. تنوع بسیار سبب می‌شود تا به سلیقه‌ی مشتری احترام گذاشته باشید و البته که هیچکس از داشتن یک گلدان مینا‌کاری شده ناراحت و دلگیر نمی‌شود.

زمان، چیزی ارزشمند است که جایگزین ندارد و وقتی از دست رفت، نمی‌شود آن را باز گرداند. نمی‌توانیم زمان را به کسی هدیه دهیم اما می‌توانیم وسیله‌ی شناخت و آگاهی از آن یعنی ساعت را پیشکش کنیم. یک ساعت مزین به هنر خاتم کاری، یا تلفیقی از خاتم و مینا روی دیوار منزل یا محل کار بسیار زیبا و شکیل است. مخاطب با هر بار نگاه کردن به ساعت برای یاد‌آوری زمان، نام شما نیز برایش زنده می‌شود و اینکه توانستید زینت بخش محل کار و زندگی‌اش باشید، رضایت بخش است.

بازدید کننده‌ی غرفه‌ی شما در نمایشگاه می‌تواند هرکسی از هر قشر جامعه باشد، پس تفاوت در هدیه و کیفیت آن از سوی دیگر، حائز اهمیت است. می‌تواند یک مادر خانه دار باشد، یا یک کارمند اداری. رومیزی‌های متفاوتی در دسته‌ی صنایع دستی وجود دارد که با هنر‌های مختلف مزین و به دست هنرمندانی از هر گوشه‌ی میهنمان تهیه شده است. ممکن است یک ترمه‌ی خوش رنگ و نگار، یک سفره قلمکار یا گلیمی بافته شده به دست هنرمندان کردستانی باشد. هرکدام از این‌ها کاربردی، نفیس و زیباست.

اگر شرکتی نوپا در حوزه‌ی اینترنت و کامپیوتر هستید و دوست دارید کیفیت محصولات و خدمات‌تان را به رخ بکشید، نمایشگاه الکامپ 1401 فرصتی نزدیک و بزرگ برای شماست. اما یادتان باشد که هدایای تبلیغاتی قدم بسیار بزرگی در مسیر داشتن مخاطبان بسیار و فعال است پس در انتخاب آن دقت و حوصله به خرج دهید و با بررسی تمام جوانب، هدیه‌ی تبلیغاتی مورد نظر خود را برای نمایشگاه الکامپ تهران انتخاب نمایید.

شرکت اریسا، یکی از فعالان حوزه‌ی تهیه و بسته بندی صنایع دستی ایران زمین است و همانطور که واقف هستید، بسته بندی از جمله عواملی است که در نگاه اول به چشم مخاطب می‌آید و این امر در هدایای تبلیغاتی نیز از معیار‌های مهم به شمار می‌رود. اگر صنایع دستی که انتخاب کرده‌اید بسته بندی شکیلی داشته باشد، لوگوی شما روی آن زیباتر جلوه می‌کند و هدیه‌تان برای مخاطب می‌درخشد.

جهت ارتباط با کارشناسان اریسا فرم زیر را تکمیل نمایید:

    ارتباط با کارشناسان اریسا
    برای دیدن محصولاتی که به دنبال آن هستید شروع به تایپ کنید.