ما در اریسا به شما کمک میکنیم تا خرید هدیه سازمانی متناسب با سلیقه ایرانی را رقم بزنید.

هدیه سازمانی نفیس و ماندگار از صنایع دستی ایرانی

هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی

سازمان ها در موقعیت های مختلف نیاز به ارائه هدایا به میهمانان ، همکاران ، مدیران یا سایر سازمان ها دارند. سازمان شما کوچک باشد یا بزرگ احتمالا در شرایط خرید هدیه قرار گرفته اید. هرچه هدیه ارزنده تر و مرغوب تر باشد ، شخصیت سازمانی شما بهتر و برجسته تر معرفی خواهد شد.

هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی (promotional merchandise) یکی از موثرترین راه هایی هستند که هر مدیر بازاریابی از آن جهت افزایش فروش و جلب رضایت مشتریان خود استفاده میکند. هدیه تبلیغاتی و هدیه سازمانی به مناسبت های مختلفی (یک رویداد تجاری، مناسب ملی و مذهبی خاص، نمایشگاه ها و … ) ممکن است اهدا شود. به غیر از نوع رویداد، فاکتورهای دیگری مثل مخاطب، بودجه سازمان، اهداف بازاریابی و … میتوانند در انتخاب مناسب ترین هدیه تبلیغاتی نقش داشته باشند.

هدایای سازمانی مخصوصا هدایای سازمانی از جنس صنایع دستی ایرانی ایده ای مناسب برای نشان دادن حسن همکاری در سازمان های دولتی و غیر دولتی است و این هدایا میتوانند به پاس تشکر از تعاملات سازنده افراد با یکدیگر در درون ادارات و یا بین سازمان ها اهدا شوند.

صنایع دستی اریسا به عنوان پویشی جهت بالابردن فرهنگ استفاده از صنایع دستی ایرانی و اجتناب از هدیه دادن کالای خارجی، همواره تلاش کرده است با فراهم آوردن بسته بندی های نفیس و خلاقانه، این هنر ایرانی را به یک انتخاب ایده آل برای هدیه دادن تبدیل کند. برای اطلاع از قیمت محصولات با همکاران ما در تماس باشید.

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید. همکاران ما در صنایع دستی اریسا در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهند داد.
 

چرا باید صنایع دستی ایرانی هدیه دهیم؟

هر ساله به مناسبت های مختلف بخصوص نوروز ده ها میلیارد تومان صرف تامین انواع هدایای تبلیغاتی میشود که عمده ی این هزینه صرف محصولات بی کیفیت خارجی (چینی) میشود. حال اگر بخشی از این هزینه در جهت رشد صنعت صنایع دستی ایرانی مصرف شود، نه تنها باعث تقویت هرچه بیشتر این صنعت میشود بلکه به طور مستقیم در اقتصاد کشور اثرات به مراتب خوبی خواهد گذاشت. حمایت از کالای ایرانی بخصوص وقتی که نمونه ی خارجی ای برای آن وجود ندارد و حاصل ذوق و هنر هنرمندان ایرانی است، میتواند اثرات مثبت زیادی بر اقتصاد ایران داشته باشد.

انتخاب صنایع دستی ایرانی به عنوان هدایای سازمانی و تبلیغاتی جدا از تاثیرات مثبتی که بر اشتغال زایی و رشد اقتصادی دارد، خود به تنهایی نیز انتخاب بهتری نسبت به کالاهای خارجی ایست که حتی اگر کاربردی باشند عمدتا در کمتر از یکسال غیر قابل مصرف میشوند و ماندگاری ای ندارند.

انتخاب هدیه تبلیغاتی صنایع دستی

پیدا کردن هدیه سازمانی و هدیه تبلیغاتی و هدیه نفیس مدیریتی متناسب نیازهای سفارشی شما همیشه ساده نیست.

فاکتور هایی که میتوانند در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب هر تیم بازاریابی را یاری رسانند:

1- تناسب محصول و مخاطب:

بعد از هدف گذاری و تصمیم به اهدای محصولی به عنوان هدیه تبلیغاتی و سازمانی، در ابتدای مسیر باید مخاطب خود را مشخص کنید. این هدایای تبلیغاتی قرار است به چه کسی داده شود. آیا مخاطب شما مشتریان شما هستند؟ مشتریان بالقوه یا بالفعل شما؟ و یا مخاطبین شما همکاران سازمان هستند. و یا مدیران و افراد کلیدی سازمان هایی که با فعالیت شما همکاری دارند و به نوعی درگیر هستند؟ بهرحال مخاطب شما هر کسی که باشد باید بر اساس آن هدیه تبلیغاتی خود را انتخاب کنید.

2- ویژگی های هدیه تبلیغاتی:

تعدادی فاکتور در انتخاب یک هدیه مناسب هست که اگر در نظر گرفته شود بدون شک تاثیرگذاری این هدایا افزایش چشم گیری خواهد کرد.

  • خلاقیت و نوآوری : از خرید محصولات کلیشه ای دست بردارید. سعی کنید محصولی جدید و خلاقانه انتخاب کنید.
  • کاربردی : بهتر است محصولی را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید که برای مشتری مفید باشد.
  • با کیفیت : هدایای تبلیغاتی تاثیرات ماندگاری در ذهن مشتریان ایجاد می کند. بنابراین اگر تصمیم دارید محصورات ارزان و بی کیفیت ارائه دهید، بهتر است هیچ کاری نکنید.
  • ایرانی بودن کالا : سعی کنید کالایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر میگیرید ساخت ایران باشد. این امر نه تنها به اقتصاد و تولید ملی کمک خواهد کرد، بلکه این نگرش شما به تولید ملی و ایرانی بودن هدیه، حس فوق العاده ای در مخاطب نسبت به شما ایجاد خواهد کرد. فراموش نکنید که یکی از اهداف هدایای تبلیغاتی ایجاد حس خوب و مثبت از برند در ذهن مخاطب است. پس در کنار فاکتورهایی مثل مناسب بودن هدیه با مخاطب، بودجه و اهداف شما، کاربردی بودن و ماندگاری محصول، به ایرانی بودن آن نیز توجه کنید.

اریسا هدایای ایرانی در بسته بندی نفیس

تکراری و عمومی نشدن یک هدیه تبلیغاتی، سازمانی و مدیریتی از دغدغه‌های مدیران هر شرکتی است. همچنین پر واضح است که هدایای تبلیغاتی خاص و هدیه سازمانی ویژه بیشتر مورد توجه همکاران و مشتریان و مدیران قرار می گیرد از این رو صنایع دستی اریسا مفتخر است که با تکیه بر فرهنگ غنی ملی و هنر بی مانند هنرمندان ایرانی در زمینه طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی و سازمانی و هدایای مدیریتی با بسته بندی نفیس و با توجه به لزوم وجود تنوع و تامین انواع هدایای سازمانی خاص و هدایای تبلیغاتی خلاقانه جهت مشتریان قدیمی تر که بارها از هدایای رایج استفاده نموده اند و در صدد ارائه یک هدیه خاص و متمایز از نظر نوع، قیمت و کارایی هستند، سعی درتولید هدایای تبلیغاتی و ست مدیریتی نفیس و هدایای سازمانی نموده است و با طراحی بسته بندی های خاص و زیبا ارزش هدایای شما را دوچندان نموه است.

همچنین صنایع دستی اریسا با دسترسی به گارگاه ها و منابع اختصاصی این امکان را به مشتریان عزیز می دهد تا هدایای تبلیغاتی و سازمانی خاص و سفارشی با طراحی انحصاری خود مرتبط با زمینه فعالیت تجاری که قصد تبلیغات آن را دارند تولید و فراهم سازد.

بسته بندی هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

بسته‌بندی زیبا از ملزومات ارائه یک محصول است و بسته بندی صنایع دستی نیز از این موضوع مستثنی نیست. درواقع اگر صنایع دستی را با بسته بندی عرضه کنیم برای کار فرهنگی و هنری خود ارزش قائل شده ایم. از این رو صنایع دستی اریسا با ارائه بسته بندی های زیبای و شیک باعث با رازش‌تر شدن هر چه بیشتر صنایع دستی ایران شده و تحولی جدید را در زمینه بسته‌بندی صنایع دستی ایجاد کرده است.

چقدر بودجه برای خرید هدایای سازمانی در نظر گرفته اید؟

اریسا، با هر میزان بودجه که جهت خرید هدیه سازمانی در نظر گرفته باشید، برای شما راهکار های ویژه ای دارد.

ارزش هدیه، به حس قدردانی و محبتی است به مخاطب منتقل میکند. نیاز نیست هدیه سازمانی شما خیلی گران قیمت باشد. محصولات صنایع دستی اریسا، از لحاظ قیمتی در 5 دسته مختلف قرار می‌گیرند و شما می‌توانید متناسب با بودجه ی خود، برای هر گروه از کارکنان سازمان خود، هدیه ای مناسب و درخور انتخاب و تهیه نمایید.

هدایای سازمانی نفیس برای مدیران

هدایای سازمانی مدیریتی همانطور که از اسم آن مشخص است مخصوص مدیران و افراد سطح بالای سازمان است.

هدایای تبلیغاتی و پک هدیه سازمانی خاص به افراد اجازه می دهد که نام تجاری شما را ببینند در واقع یک هدیه تبلیغاتی خاص و یا هدیه سازمانی ویژه، باعث ایجاد ارتباطی قوی‌تر با مشتریان و مدیران شرکت های مختلف می‌شود و برندینگ مناسب و بسته بندی زیبا کمک می کنند تا تصویر بهتری از نام تجاری و شرکت شما در ذهن ها ایجاد شود.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی از جمله هدایایی است که در نمایشگاه‌ها و غرفه‌ها به راحتی می‌توانند برای برند شما تبلیغات موثری انجام دهند.

هدایای سازمانی مناسبتی

فرهنگ ایرانی و اسلامی آمیخته با بزرگداشت مناسبت های مختلف ملی و مذهبی است. این مناسبت ها، بهترین موقعیت جهت اهدای هدایای سازمانی به کارکنان سازمان است. با اهدای یک هدیه زیبا، کاربردی و بیادماندنی در مناسب های مختلف به کارکنان، شریک لحظات خوش آن ها شده و محبوبیت آنان را بدست آورید.

برای یک مناسبت ملی، چه هدیه ای بهتر از صنایع دستی ایرانی سراغ دارید؟ برای اهدای یک هدیه سازمانی مناسبتی، بخصوص مناسبت های ملی، باید هدیه ای را انتخاب کنید که متناسب با فرهنگ و هنر ایرانی باشد.

هدیه سازمانی عید نوروز

بهترین موقعیتی که می‌توانید برای اهدای هدیه به کارکنان روی آن برنامه ریزی کنید، جشن سال نو و آئین نوروز است. شروع سال جدید، فرصت مناسبی برای تجدید مهربانی ها و رفع کدورت هاست. این فرصت را از دست ندهید زیرا باید یک سال دیگر منتظر بمانید تا دوباره چنین فرصتی دست دهد!

برای عید نوروز برنامه ریزی کنید و یک هدیه سازمانی نوروزی متناسب با بودجه خود تهیه کنید. یک که به درستی انتخاب شده باشد، بهترین گزینه برای تشکر از زحمات کارکنان سازمانی در سال گذشته و آروزی موفقیت، شادمانی و سلامتی در سال جدید است.

هدیه سازمانی نوروز

هدیه سازمانی شب یلدا

بلند ترین شب سال، می‌تواند بهترین موقعیت برای ایجاد یک حس خوب در دل کارکنان و بالابردن ریاضت مندی آنان باشد. در میان مناسبت هایی که می‌توانید هدیه سازمانی اهدا کنید، شب یلدا، رنگ و بو و حال و هوای متفاوتی دارد. صمیمیت یلدا به خاطر دورهمی و هم نشینی و خاطرات شیرین کودکی است.

در کنار خاطرات خوب کارکنانتان از شب یلدا، با اهدای یک هدیه سازمانی بیادماندنی، شما نیز در خاطرات خوب آنان سهیم شوید. شرکت صنایع دستی اریسا، چندین محصول ویژه هدیه سازمانی شب یلدا ارائه کرده و سعی کرده با توجه به سطوح مختلف بودجه شرکت ها و سازمان ها، هدایایی درخور و ماندگار جهت اهدا در شب یلدا به مشتریان عزیز ارائه کند.

هدیه سازمانی روز زن

روز زن (روز مادر) بهانه ای برای تقدیر و تشکر از مادران ایران زمین. گرامیداشت مقام زن و تقدیر و تشکر از خانم ها، ایده ی خوبی جهت جلب رضایت کارکنان سازمانتان است. ما در اریسا، چندین ست هدیه سازمانی مناسب روز زن طراحی و آماده کرده ایم که با هر بودجه ای، می‌توانید آن ها را بعنوان هدیه روز زن اهدا نمائید.

هدیه مراسم تودیع و معارفه

مراسم تودیع و معارفه، یکی از مرسوم ترین مراسم ها در سطح مدیریتی سازمان هاست. اصلی ترین هزینه ی این مراسم نیز، هزینه خرید یک هدیه نفیس و ماندگار جهت تشکر از زحمات مدیر قبلی است. ست های هدیه مدیریتی صنایع دستی اریسا، بهترین گزینه بعنوان یک هدیه نفیس مدیریتی جهت اهدا در مراسم تودیع و معارفه هستند. یک هدیه اصیل ایرانی در یک بسته بندی مناسب موقعیت های رسمی، همان چیزی است که نیاز دارید.