هدیه روز پدر و روز مرد

هر سال و به بهانه ولادت امام علی علیه السلام، رسمی قدیمی و دیرین در بین ما ایرانی هاست برای گرامی داشت مقام پدران و همسران. این روز، بهترین بهانه برای  تشکر و تقدیر از زحمات کسانی است که بی صدا اما در پشت سنگر پر از مشقت این روزهای زندگی ها، عاشقانه برای خانواده خود تلاش می کنند و سهمشان از گذران روزهای عمرشان، نشاندن لبخند بر لبان همسر و فرزندان و اطرافیانشان است.

رسم هدیه دادن در روز مرد

هدیه دادن، یکی از مرسوم ترین راه های سپاسگزاری است. وقتی کسی برای ما زحمتی می کشد یا کاری برایمان می کند به جبران زحماتش، تلاش می کنیم تا از او تشکر کنیم. این تشکر، گاهی زبانی است و گاهی عملی. گاهی در بیان یک «متشکرم و ممنونم و زحمت کشیدید و …» خلاصه می شود و گاهی آن قدر برایمان اهمیت دارد که برای جبران آن زحمت، فکری ویژه تر کنیم و تدارک هدیه ای ببینیم.

 پس این مناسبت ویژه، تدبیر و تدارکی ویژه تر می خواهد. کاری که ماندگار و متفاوت و شاید آفرین باشد و قلب طلایی مردان زندگی را در پشت نقاب های به ظاهر خشک، تحت تاثیر قرار دهد و دوباره جنس خوب و لطیف زندگی را برایشان یاداوری نماید.

چگونه بهترین هدیه را برای روز مرد (روز پدر) بخریم؟

حتما شما هم بعد از همه مقدمات بالا به این فکر می کنید که بهترین هدیه برای روز مرد چیست؟ کادوی روز مرد را از کجا تهیه کنم؟ از چه راهی، راحت تر و سریع تر، می توان یک هدیه خاص و متفاوت برای روز مرد تهیه کرد؟

همه این سوال ها ، پاسخ های مشخص خود را دارند. حتما شما هم در خرید حضوری و هم در خرید اینترنتی هدیه روز مرد، گزینه های مختلفی دارید. سایت های زیادی هستند که با عکس های جذاب خود شما را به خرید دعوت می کنند یا صفحات زیادی در شبکه های اجتماعی که برای فروش هدایای روز مرد، بازارگرمی می کنند.

با جستجو در سابقه آنها، از اعتبار برندشان، اعتماد کسانی که به آن سایت ها و صفحات اعتماد کرده اند، از تصاویر اختصاصی و عکس ها و توضیحات محصولاتشان، می توان به انتخاب های خوبی رسید

اریسا ، راه حلی ساده برای بهترین خرید هدیه روز مرد

ما در اریسا به همه سلیقه ها فکر کرده ایم. دغدغه های مشتریانمان را دیده ایم و تلاش کرده ایم تا با خلاقیت و هنرمندی، ترکیب هایی زیبا بسازیم که شما را صاحب انتخاب های خاص جلوه دهد. هدیه برای سنین مختلف، همسر یا پدر یا پسر، هدیه با قیمت های مختلف، هدیه ارزان، هدیه گران، هدیه با بسته بندی خاص و متفاوت، هدیه های سازمانی و پرسنلی، هدیه برای مدیران، هدیه های مختلف سنتی و مدرن، هدیه فرستادن برای عزیزی در دوردست یا عزیزی در همین نزدیکی ها، هدیه های با کیفیت، هدیه با ضمانت و هدیه با انرژی های مثبت بی انتها. به همه آن چیزهایی که در ذهن شماست اندیشیده ایم تا انتخابی خاص و بدیع و جدید، شما را از دیگران متمایز سازد.

برای خرید هدیه روز مرد از اریسا چه باید کرد؟

ما پیشنهادهای مختلفی برای شما داریم. از آن چه که مردها به آنها علاقه دارند و هدیه گرفتن آنها را دوست دارند. آن چیزهایی که برایشان در این روزها کاربردی و پراستفاده است. از ست های چرمین شامل کیف مهندسی، کمربند، کیف پول و ست های مختلف آنها، تا زیورهای خاص مردانه و دست ساز، هنر هنرمندان سرزمینمان، تا ست های اداری و مدیریتی و سازمانی و … ، همه را برایتان جمع کرده ایم و به نمایش گذاشته ایم تا تنها در چند دقیقه، بهترین و خاص ترین انتخاب را برای عزیزانتان داشته باشید.

با در نظر گرفتن سلیقه، سن و ذائقه کسی که می خواهید برایش هدیه بخرید، محصولات ما را زیر و رو کنید، سوال هایتان را با دقت و هر زمان که می خواهید به صورت تلفنی یا اینترنتی از ما بپرسید و با آرامش و خیال جمع، خریدتان را ثبت کنید و شادی را به دیگران هدیه کنید.

اریسا ، هدایای ایرانی در بسته بندی نفیس

نکات مهم برای خرید هدیه روز پدر و روز مرد

اگر به دنبال خرید هدیه روز پدر و مرد هستید، بسیار مهم است که یک انتخاب درست داشته باشید. چرا که این روزها قیمت خرید هدایای روز مرد بسیار افزایش پیدا کرده است و می‌دانیم که بسیاری از شما با تلاش زیاد، قصد خرید هدیه روز پدر و مرد را دارید. به همین خاطر، در ادامه نکاتی را به شما توضیح می‌دهیم که می‌توانند به شما برای خرید اینترنتی کادو روز مرد کمک کنند.

  • سلیقه مخاطب خود را در نظر بگیرید. اگر قصد خرید هدیه روز مرد و روز پدر برای پدر، همسر، برادر و کارمندان خود را دارید، باید سعی کنید که بر اساس سن و سلیقه آن‌ها اقدام به خرید هدیه سازمانی روز مرد کنید. به‌هرحال، هر یک از آقایان به چیزهای خاصی علاقه دارند. ممکن است یک فرد مسن علاقه‌ای به گرفتن کراوات نداشته باشد؛ اما آقایان جوان علاقه زیادی به استفاده از کراوات خواهند داشت.
  • بیشتر از بودجه خودتان به دنبال خرید هدیه نباشید. برای خرید بهترین کادو برای روز پدر رویابافی نکنید. همان چیزی را بخرید که دوست دارید و هرگز به دنبال خرید هدایای گران قیمت نباشید. اگرچه هدایای بسیار زیادی در فروشگاه اریسا وجود دارند که می‌توانند با قیمت بالا خریداری شوند و ارزش مادی بسیار زیادی دارند؛ ولی اگر قیمت آن‌ها بیشتر از بودجه شماست، بهتر است که خرید آن‌ها را فراموش کنید.
  • از خرید هدایای روز مرد و پدر تکراری خودداری کنید. جوراب، پیراهن، فلش تبلیغاتی، سررسید، خودکار و … از جمله هدایای سازمانی روز مرد و غیر سازمانی‌اند که هر ساله به صورت روتین خریداری می‌شوند. اما توصیه می‌کنیم که برای خرید هدیه روز مرد، به دنبال هدایای غیر تکراری باشید. مطمئن باشید که آقایان از گرفتن این هدایا خوشحال‌تر خواهند شد.
  • کمی‌خلاقیت به خرج دهید. اگر شما هم به دنبال خرید هدیه روز مرد هستید، بهتر است که فکر خرید هدایای روتین مانند جوراب، پیراهن و … را از سر خودتان بیرون کنید. کمی‌خلاقیت به خرج دهید و به دنبال خرید هدیه روز مرد خاص باشید. ست‌های صنایع دستی، ست‌های کراوات و … از جمله هدایای خاص برای روز مرد در تقویم ایرانی محسوب می‌شوند.
  • عجله نکنید. مدل‌های مختلف هدیه روز مرد و پدر را در فروشگاه‌های مختلف بررسی کنید. خرید آنلاین هدیه روز مرد به شما این امکان را می‌دهید تا بتوانید در هر ساعت از شبانه روز بازارگردی کنید، بدون اینکه نیاز به صرف هزینه زیادی داشته باشید.

بهترین هدیه روز مرد (روزپدر) برای کارمندان

هدایای روز مرد برای کارمندان، می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی بسیار موثر باشد. به همین خاطر، بسیاری از مشتریان و کسب و کارها برای قدردانی و استراتژی‌های تبلیغاتی، اقدام به خرید هدیه روز مرد و پدر برای کارمندان می‌کنند. بهترین هدیه روز پدر و مرد برای کارمندان، بستگی به بودجه مورد نظر شما و تعداد کارمندان و سن میانگین کارمندان شما دارد.

بدیهی است که اولین موضوع بودجه‌ای است که برای خرید هدیه روز مرد در نظر دارید. هر چقدر بودجه شما بالاتر رود، گزینه‌های بسیار بیشتری پیش روی شما خواهند بود. اگر تعداد کارمندان شما زیاد است، توصیه می‌کنیم که برای کاهش هزینه‌های خود، به دنبال خرید هدیه روز مرد ارزان قیمت‌تر باشید. همچنین، باید به سن میانگین کارمندان خود توجه داشته باشید و هدایایی متناسب با سن کارمندان خود خریداری نمایید.

در هنگام خرید هدایای تبلیغاتی روز مرد برای کارمندان، بهتر است که به وجود قابلیت درج لوگو روی جعبه یا هدیه دقت کنید. چرا که قطعا تاثیر یک هدیه روز مرد با لوگو بر روی مخاطب، بیشتر از تاثیر هدیه روز مرد بدون لوگو است. اکثر محصولات فروشگاه اریسا، امکان درج لوگو و نام برند را دارند.

قیمت کادو روز پدر چقدر است؟

با توجه به بالا رفتن قیمت انواع محصولات در بازار کشور ایران، بسیاری از مردم برای خرید بهترین کادو برای روز پدر دچار دغدغه و نگرانی شده‌اند. واقعیت این است که تنوع بالایی از محصولات برای هدیه روز مرد وجود دارند که شما می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. بنابراین، نیازی نیست که در مورد قیمت خرید هدیه روز مرد نگران باشید.

کیف‌های چرمی، ست‌های هدیه مختلف و … از جمله بهترین هدایای روز پدر محسوب می‌شوند. از مزیت‌های فروشگاه اریسا این است که تنوع بالایی از محصولات را به شما ارائه می‌کند و هر کدام از این محصولات نیز دارای قیمت‌های مختلفی‌اند. بنابراین، شما می‌توانید بر اساس بودجه خودتان، اقدام به انتخاب بهترین کادو روز پدر کنید.

سوالات متداول

  1. بهترین هدیه روز پدر مذهبی کدام است؟

اگر به دنبال خرید بهترین هدیه روز پدر مذهبی هستید، می‌توانید هدایایی را خریداری کنید که دارای قرآن هستند. همچنین، برخی از قاب‌های فروشگاه اریسا به آیات قرآن مزین شده‌اند.

  1. کادو برای روز پدر ارزان را چگونه از فروشگاه اریسا خریداری کنیم؟

اگر به دنبال خرید کادو برای روز پدر ارزان هستید، بهتر است که حتما مدل‌های مختلف موجود در فروشگاه اریسا را بررسی کنید و بر اساس بودجه و نیاز خودتان اقدام به خرید این کادوها نمایید. به طور مثال، یکی از ارزان‌ترین کادوهای روز مرد فروشگاه اریسا، کیف پول‌های چرمی‌اصل هستند که در کنار کیفیت، بسیار مناسب آقایان نیز می‌باشند.

  1. آیا نیازی به خرید جعبه یا‌هاردباکس به همراه هدایای روز مرد برای کارمندان هست؟

اکثر محصولات و هدایای روز مرد فروشگاه اریسا دارای جعبه و‌هاردباکس هستند. بنابراین، نیازی به خرید جعبه یا بسته بندی خاصی برای آن‌ها نیست. اما در هر صورت توصیه می‌کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، با کارشناسان فروشگاه اریسا در ارتباط باشید.

  1. چه هدایایی برای روز مرد مناسب است؟

هر هدیه کاربردی و یا زینتی می‌تواند برای روز مرد مناسب باشد. اما آقایان بیشتر به هدایای کاربردی علاقه‌مند هستند تا هدایای زینتی. بنابراین، از جمله پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی روز مرد می‌توان به کیف پول، کیف چرمی‌مردانه رودوشی و ست دمنوش اشاره کرد.

  1. چه زمانی سفارش خود را در فروشگاه اریسا ثبت کنم که هدیه را به موقع تحویل بگیرم؟

روز مرد در تقویم ایرانی امسال یک روز مشخص است که البته طبق هر سال مقداری جابجایی دارد. اگر به دنبال ثبت سفارش در فروشگاه اریسا برای خرید هدیه اینترنتی روز مرد هستید، بهتر است که سفارش خود را حداقل یک هفته قبل ثبت کنید.

برای دیدن محصولاتی که به دنبال آن هستید شروع به تایپ کنید.