یکی از آثار هنری بسیار جذاب که به عنوان دیوارکوب زینتی هم استفاده میشود، بشقاب میناکارس است. نقش های ظریف و هنرمندانه بشقاب میناکاری، آن را به یک هدیه لوکس برای علاقمندان به هنر تبدیل کرده و جلوه زیبایی از ذوق هنرمندان ایرانی را به نمایش گذاشته است.

اگر شما هم به هنر ارزشمند ایرانی علاقه داشته باشید، بدون شک دیدن ظروف میناکاری شما را به وجد می آورد. این آثار نه تنها میتوانند به عنوان یک اکسسوری زیبا برای زیبا سازی فضای خانه یا محل کار استفاده شوند، بلکه میتوانند یک هدیه تبلیغاتی لوکس از سوی برند محبوب برای مخاطبین باشند!

از این رو بسیاری از برندهای مطرح، ظروف میناکاری را که به آنها هدایای تبلیغاتی اصفهان نیز گفته می‌شود، به عنوان هدیه تبلیغاتی مدیریتی، هدایای تبلیغاتی مشتریان و یا هدایای تبیغاتی شب عید، انتخاب می‎کنند. انتخابی هوشمندانه و هنرمندانه که برند تبلیغاتی شما را برای همیشه در ذهن مخاطب ماندگار نموده و به دلیل زیبایی و ظرافت، آن را به نمایشگاه دائمی برند شما، نزد مخاطبین و مشتریان تبدیل خواهد کرد!

خرید بشقاب میناکاری

هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روش های بازاریابی و تبدیل مخاطب به مشتری است. به ویژه اگر مشتریان شما به آثار هنری علاقمند باشند، انتخاب صنایع دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی، تاثیر برندسازی را چندین برابر خواهد کرد!

بشقاب میناکاری به لحاظ طرح و رنگ انواع مختلفی دارد و در صورتی که بخواهید آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید، امکان سفارش به صورت تکی و عمده وجود دارد. همچنین برای خرید بشقاب میناکاری، نیاز نیست حتماً به صورت حضوری مراجعه نمایید.

بلکه میتوانید با مراجعه به سایت فروشگاه اریسا، ظروف میناکاری را مشاهده نمایید، آنها را به لحاظ طرح و رنگ با هم مقایسه کنید و در نهایت محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

در این مجموعه امکان خرید بشقاب میناکاری در تهران به صورت حضوری و آنلاین و نیز فروش بشقاب میناکاری در اصفهان به صورت حضوری و اینترنتی فراهم شده است.

قیمت بشقاب میناکاری

قیمت ظروف میناکاری به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله این عوامل میتوان به کیفیت مس به کار رفته در این محصولات، ظرافت طرح و رنگ آمیزی، ابعاد ظرف و در نهایت برند تولید کننده آن اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت بشقاب میناکاری در اصفهان و قیمت بشقاب میناکاری در تهران میتوانید کالای مورد نظر خود را در سایت اریسا جستجو نمایید و نیز برای اطلاع از قیمت عمده، میتوانید با شماره تلفن 09331129556 تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت، مشاوره رایگان دریافت کنید.

راهنمای خرید بشقاب میناکاری

هرچند انتخاب آثار هنری و دیوارکوب های تزئینی، کاملاً سلیقه ای است، اما راهنمای خرید به شما کمک میکند بتوانید کالای مرغوب را از نامرغوب تشخیص بدهید و در نتیجه بهترین گزینه را خریداری نمایید. در ادامه مهمترین نکات خرید بسقاب میناکاری را به شما یادآوری خواهیم کرد:

سطح صاف و صیقلی

یکی از مهمترین نکاتی که مرغوبیت ظروف میناکاری را نشان میدهد، صاف و یکدست بودن سطح آن است. به عبارت دیگر اگر ظرف را در دست خود بگیرید و روی سطح آن دست بکشید، نباید هیچ گونه زبری یا پستی بلندی حس کنید. زبری و حباب در ظروف میناکاری نشان دهنده زیاد بودن حرارت کوره و یا مدت زمان زیادی است که ظرف درون کوره مانده است.

ضخامت ورقه مسی

میناکاری معمولاً روی فلزات و به ویژه مس انجام میشود، چرا که ضمن استحکام مناسبی که دارد، انعطاف پذیری بالایی دارد و  در نتیجه ظروف به شکل بسیار زیبایی خلق میشوند. اما نکته مهم ضخامت ورقی است که برای این کار در نظر گرفته میشود. ضخامت ورق مسی باید حداقل 8 میلی متر باشد و در صورت که کمتر از این باشد، در کوره در اثر حرارت، دچار ترک خواهد شد و پس از ساخت نیز با یک ضربه کوچک امکان شکستن ظرف وجود دارد.

طراحی و نقوش با کیفیت

بالا بودن کیفیت طراحی و نقوش شکل گرفته روی بشقاب میناکاری موضوع بسیار مهمی است که در هنگام خرید باید به آن به طور ویژه توجه داشته باشید. به یاد داشته باشید که هدیه شما به احتمال بسیار زیاد به عنوان دیوار کوب روی یکی از دیوارهای اتاق شخصی یا اتاق کار مخاطب تان قرار خواهد گرفت و بیش از هر چیز دیگر در معرض دید دیگران خواهد بود. از این رو لازم است طرح و نقش آن از زیبایی و ظرافت بسیار بالایی برخوردار باشد. همچنین در طرح های اجرا شده روی بشقاب میناکاری، تقارن تا حد بسیار زیادی، رعایت شده باشد. فراموش نکنید که ظرافت طرح ها، نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت آن ظرف میناکاری است.

چرا خرید محصولات میناکاری را به عنوان هدایای تبلیغاتی پیشنهاد می‌کنیم؟

در حال حاضر سلیقه افراد به سمت اکسسوری‌های لوکس، ظریف و البته نوستالژیک گرایش پیدا کرده است. از طرف دیگر هدایای تبلیغاتی مرسوم مانند لوازم دیجیتال و گجت های پوشیدنی، تقریباً به هدایای تکراری تبدیل شده است. از این رو اگر بخواهید کمی متفاوت عمل کنید و یک هدیه هنری به مخاطب خود بدهید و حس خوبی در او برای خرید محصولات و خدمات خود ایجاد کنید، بدون شک باید صنایع دستی را در اولویت خود قرار دهید.

از بین آثار هنری و صنایع دستی  ایرانی، ظروف میناکاری شده جلوه خاص و ظرافت بالایی دارند که می‌توانند چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره کنند. اهدای یک هدیه تبلیغاتی، آمیخته به هنر ارزشمند میناکاری، می‌تواند برند شما را در بهترین نقطه اتاق مخاطب و در معرض دید سایرین قرار دهد و آن را به یک نمایشگاه دائمی از برند شما تبدیل کند!

در کنار همه این ها، با خرید آثار میناکاری، ضمن حمایت از این هنر ارزنده و اصیل، سهمی در مانگار شدن و فراموش نشدن آن خواهید داشت.

صنایع دستی

صنایع دستی به مجموعه ای از هنرها و صنایع اطلاق می شود که تمام یا قسمت اساسی از مراحل تولید و ساخت آن به کمک دست باشد. صنایع دستی هر منطقه برگرفته از فرهنگ، تاریخ، ذوق و هنر انسانهای آن منطقه است. صنایع دستی ایرانی نیز بازگو کننده ی هویت و ذوق و هنر ایرانیان در طول تاریخ است. هنری که جلوه گر میراث ایران در طول تمدن چندهزار ساله اش است.

صنایع دستی یکی از بهترین وسایل برای معرفی فرهنگ و تجربیات هر منطقه به مردم مناطق دیگر است. همچنین صنایع دستی باعث توسعه و رونق اقتصاد گردشگری و فرهنگی آن کشور یا منطقه میشود. ایران یکی از کشورهایی است که هر نقطه از آن هنر و صنایع دستی خاص خود را دارد.

نمایش 12 24 36

خرید صنایع دستی

منشا ساخت صنایع دستی به زمانی بر می گردد که افراد برای تامین نیازهای خود از جمله وسایل شکار ، وسایل کشاورزی ، دامداری و وسایلی دفاعی مجبور به ساخت وسایل مورد نیاز خود می شدند . امروزه معمولا افراد از وسایل و صنایع دستی برای تزیینات منزل خود استفاده می کنند و خرید محصولات صنایع دستی بیشتر از کاربردی بودن جنبه ی تزئینی پیدا کرده است.

ویژگی های صنایع دستی

صنایع دستی به لحاظ قانونی و براساس معیارهای جهانی از یک سری ویژگی ها برخوردار می باشند که به شرح زیر می باشند :

  • استفاده بیشتر از ابزارهای طبیعی و ساده در ساخت وسایل
  • متفاوت و متنوع بودن وسایل ساخته شده
  • بیان کردن فرهنگ ، اعتقاد و باورهای سنتی یک قوم یا کشور
  • توسعه و رونق دادن اقتصاد گردشگری و فرهنگی هر منطقه
  • عدم نیاز به سرمایه های زیاد
  • وسیله ای برای معرفی فرهنگ و تجربیات یک منطقه به مردم مناطق دیگر
  • صنایع دستی سبب ایجاد زمینه های شغلی و کاری زیادی بدون نیاز به هیچگونه مدرک دانشگاهی می گردد

فروش انواع صنايع دستی ايرانی

فروش صنايع دستي شهرهاي مختلف ايران از قبيل فيروزه کوبي، ميناکاري، خاتم کاری، مس و پرداز، مس و خاتم، قلم زنی، انواع ترمه، پارچه قلمکار، گليم، محصولات مسي، محصولات سفالي، محصولات چرمي، انواع ساعت، تابلو و … در بسته بندی های خلاق و کاربردی باعث رونق این هنر ایرانی به عنوان هدیه تبلیغاتی شده است.

وجود بسته بندي نفيس و در خورِ هنر ايراني، صنايع دستي را به عنوان هديه اي خاص و ماندگار تبديل کرده است و امروزه صنايع دستي ايراني به عنوان بهترين هديه تبليغاتي و سازماني شناخته ميشود چرا که علاوه بر رونق توليد ملي و حمايت از کالاي ايراني، نقش بسزايي در آشنايي همگان با هنر صنايع دستي ايران دارد.

صنایع دستی بهترین هدیه تبلیغاتی

اگر دنبال هديه تبليغاتي خاص و مناسب هستيد، اگر در فکر هديه مناسب و ماندگار براي کارمندان، مديران و دوستانتان هستيد، حتما به انتخاب صنايع دستي فکر کنيد. صنايع دستي کالاي تماما ايراني است که با هنر ايراني عجين شده است. پیشنهاد میکنیم قبل از انتخاب حتما نوشته های بخش وبلاگ سایت اریسا را مطالعه نمایید.

قیمت صنایع دستی

به دليل نوسانات قيمتي، قيمت محصولات در سايت نيامده است. براي اطلاع از قيمت ها با اريسا تماس بگيريد. همچنين در نظر داشته باشيد که محصولات بر اساس بازه ي قيمتي دسته بندي شده اند. محصولات برنزي شامل محصولات تا 150 هزار تومان، دسته بندي نقره اي شامل محصولات در بازه ي قيمتي 150 تا 400 هزار تومان، دسته بندي طلايي شامل محصولات بين 400 تا 800 هزار تومان، محصولات دسته ي مرواريد شامل محصولاتي با قيمتي بين 800 تا يک و نيم ميليون تومان و دسته ي الماس نيز شامل محصولات با قيمت بيشتر از يک و نيم ميليون تومان ميشوند. اگر بودجه ي مشخصي براي انتخاب هديه تبليغاتي يا هديه سازماني خود در نظر گرفته ايد، جهت کاهش زمان خود پيشنهاد ميکنيم که از محصولات دسته بندي مناسب بودجه ي خود ديدن فرماييد.


اريسا پويشي است جهت ترويج فرهنگ استفاده از صنايع دستي ايراني و اجتناب از هديه دادن کالاهاي خارجي.

با ما در اين مسير همراه باشيد.

جایگاه صنايع دستی در توسعه اقتصادی 

1. سهولت ايجاد مراکز توليد؛
2. بي نيازي به سرمايه هاي کلان؛
3. اشتغال زا بودن اين «هنر – صنعت»؛
4. وجود ارزش افزوده بالا؛
5. جنبه هاي کاربردي و تزئيني؛
6. داشتن زمينه اي مناسب براي جلب جهانگرد و صادرات؛

صنایع دستی اصفهان

در سازمان جهانی یونسکو 600 نوع صنایع‌دستی ثبت‌شده است که از بین آن‌ها 450 صنعت متعلق به ایران است یعنی بیش از نیمی از صنایع دستی های ثبت شده در یونسکو متعلق به ایران است. جالب است که از این بین 287 صنعت متعلق به اصفهان است یعنی تقریبا یک سوم آن. در حوزه صنایع دستی، هنرمندان اصفهانی در رتبه اول جهان قرار دارند. استان اصفهان یكی از بزرگترین مراكز تولید انواع مختلف صنایع دستی ایران محسوب می شود. صنایع دستی این استان همچون خاتم كاری، میناكاری، منبت، قلم زنی روی انواع فلزات شهرت جهانی دارند.

هنرهای دستی اصفهان طی قرن‌های بسیاری به‌ عنوان نماینده قوم‌های ایرانی بوده است و هنرهایی همچون خاتم‌کاری، فیروزه کاری، نقره سازی، کاشی سازی، پولک‌دوزی، قلمکاری از هنرهای زیبای دست مردمان این منطقه است. در بعضی موارد هنرمندان اصفهانی چندین هنر اصیل را با هم ترکیب می‌کند و اثر جدیدی را خلق میکند که زیبایی بی‌نظیرش هر بیننده هنردوستی را محو خود میکند. مثل ترکیب خاتم‌کاری با میناکاری و نقره. یا ترکیب خاتم کاری با معرق که هنر خاتم معرق را شکل میدهد. یا انجام کارهای خاتم کاری بر روی ظروف مسی که از محصولات تولیدی تحت عنوان مس و خاتم یاد میشود.

اصفهان از طرف شورای جهانی صنایع دستی به عنوان شهر خلاق صنایع‌دستی جهان شناخته‌شده است.

نمایش 1–12 از 22 نتیجه