گلدان مسی خاتم کاری شده

گلدان خاتم کاری روی مس اثری زیبا و ماندگار از صنایع دستی ایرانی است. اثری که میتواند زینت بخش خانه و محل کار هر ایرانی و غیرایرانی هنردوستی باشد. ترکیب رنگ فوق العاده ای که هنر مس و خاتم ایجاد میکنم در هر جایی نظرها را به خود جلب میکند. اگر به دنبال یک هدیه خاص و ایرانی هستید حتما به گلدان مسی خاتم کاری شده فکر کنید.

گلدان مسی نسبت به گلدان های بلور و کریستال که اکثرا وارداتی هستند علاوه بر زیبایی، ماندگاری بیشتری هم دارد و تا همیشه شما را در ذهن ها ماندگار نگه میدارد. چه فاکتوری مهمتر از زیبایی، اصالت و ماندگاری برای انتخاب یک هدیه به عزیزان، دوستان و همکارانتان.

گلدان مسی خاتم کاری شده
صنایع دستی اصیل ایرانی را میتوان به منظومه ای زیبا و بی نظیر تشبیه نمود که هنر خاتم کاری یکی از ستاره های پرفروغ و نورانی این کهکشان است! زادگاه هنر خاتم کاری را به شیراز نسبت میدهند، اما در حال حاضر استان هنر پرور اصفهان به پایگاه این هنر فاخر تبدیل شده است. خاتم کاری یکی از اصیل ترین و پر طرفدارترین شاخه های صنایع دستی ایرانی است که ساخت ظروف و اشیاء خاتم کاری شده علاوه بر ذوق و سلیقه و نگاه هنری، نیازمند دقت و شکیبایی است. از میان ظروف ساخته شده با هنر خاتم کاری، گلدان مسی خاتم کاری شده، محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقمندان به هنر دارد.

در ساخت یک قطعه خاتم کاری از انواع چوب مانند چوب درخت گردو، آبنوس، عناب، نارنج و یا کبوده به همراه استخوان عاج فیل که یکی از گران بها ترین اعضا در میان حیوانات است و نیز فلزاتی مثل  برنج، مس، آلومینیوم و یا نقره استفاده می‎شود. به این ترتیب می‌توان انواع ظروف و یا اکسسوری های خاتم کاری را خلق نمود.

از آن جایی که ظروف و اکسسوری های خاتم کاری شده در ایران و حتی خارج از ایران طرفداران بسیاری دارد، این محصولات در ردیف لوکس‌ترین لوازم زینتی و هدایای لاکچری قرار گرفته است. به همین دلیل از برندهای معتبر، از ظروف خاتم کاری شده به عنوان هدایای تبلیغاتی در مناسبت های مختلف، استفاده میکنند. یکی از ظروف خاتم کاری شده که هم می‌تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی مدیریتی استفاده شود و هم برای هدایای تبلیغاتی شب عید و هدایای تبلیغاتی مشتریان کاربرد دارد، گلدان مسی خاتم کاری شده است.

قیمت گلدان مسی خاتم کاری شده

قیمت گلدان مسی خاتم کاری شده و به طور کلی قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده به عوامل مختلفی از جمله ابعاد و حجم گلدان، چوب استفاده شده، کیفیت متریال به کار رفته در ساخت، ضخامت ورقه مسی استفاده شده برای ساخت گلدان، برند تولید کننده و در نهایت شناسنامه گلدان خاتم کاری شده بستگی دارد.

برای اطلاع از قیمت گلدان مسی خاتم کاری شده میتوانید به صورت حضوری به آدرس های درج شده در سایت فروشگاه مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۲۲۸۶۶۹ تماس بگیرید. همچنین برای رفاه حال مشتریان، سایت فروشگاه اریسا، قیمت به روز انواع گلدان و ظروف خاتم کاری شده را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده است.

از این رو دیگر نیازی نیست برای اطلاع از قیمت ها، به فروشگاه های مختلف مراجعه نمایید. کافیست به سایت فروشگاه صنایع دستی فروشگاه صنایع دستی اریسا مراجعه نمایید و از بین انواع گلدان خاتم کاری شده موجود در سایت، گلدان مورد نظر خورد را انتخاب نمایید. همچنین اگر برای خرید عمده گلدان مسی خاتم کاری شده به عنوان هدیه تبلیغاتی نیاز به راهنمایی دارید، همین حالا با شماره تلفن 09331129556 تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

خرید ظروف مسی مینا کاری شده

سالانه مبالغ بسیار زیادی ارز برای خرید هدایای تبلیغاتی خارجی، توسط برندهای مختلف، هزینه میشود، در حالکیه میتوان صنایع دستی را جایگزین هدایای تبیلغاتی خارجی نمود. این موضوع علاوه بر اینکه مانع خروج ارز از کشور میشود، هنر اصیل ایرانی را به نمایش میگذارد. به ویژه اگر مخاطبین شما به هنر ایرانی علاقمند باشند.

خبر خوب این است که بسیاری ازبرندهای معتبر در سال های اخیر، خرید صنایع دستی به ویژه ظروف مسی مینا کاری شده را به خرید هدایای خارجی ترجیح میدهند. چرا که صنایع دستی ایرانی علاوه بر ارزش مادی، ارزش معنوی بسیار بالایی دارد و یک حس نوستالژیک نسبت به برند شما در مخاطب ایجاد می‌کند.

خرید ظروف مینا کاری به عنوان هدایای تبلیغاتی، در واقع یک انتخاب هوشمندانه برای تبلیغ برند شماست. چرا که طرح ها و رنگ های چشم نواز این ظروف، بدون شک چشم هر مخاطبی را به خود خیره می‌کند و در نتیجه برند شما را به طور ویژه در معرض دید سایر مخاطبین قرار می‌دهد.

همانطور که می‌دانید میناکاری روی فلز مس انجام می‌شود، از این رو خرید ظروف مسی میناکاری شده، یک هدیه ارزشمند و ماندگار برای مخاطب مورد نظر شماست و فرقی ندارد که آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی برای مدیر ارشد یک سازمان خریداری کنید و یا به رسم تقدیر از کارمندان یا مشتریان خاص خود، هدیه دهید، در هر صورت مخاطب شما آن را به عنوان یک تحفه هنری ارزشمند دریافت کرده است و این در مانگار شدن برند شما در ذهن او تاثیر بسیار بالایی دارد.

قیمت ظروف مسی مینا کاری شده

قیمت ظروف مسی مینا کاری شده به عوامل مختلفی از جمله ابعاد ظرف، چوب استفاده شده، ظرافت نقوش طراحی شده روی ظرف و تقارن آنها با یکدیگر، ضخامت ورقه مسی استفاده شده برای ساخت ظرف مینا کاری، برند تولید کننده و در نهایت شناسنامه ظرف بستگی دارد.

برای اطلاع از قیمت ظروف مسی مینا کاری شده میتوانید به صورت حضوری به آدرس های درج شده در بخش تماس با ما سایت فروشگاه اریسا مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02186097098 تماس بگیرید. علاوه بر این به منظور رفاه حال مشتریان، سایت فروشگاه اریسا، قیمت به روز انواع ظروف میناکاری شده را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان گرامی قرار داده است. همچنین فروش ظروف مسی مینا کاری شده به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است و در هر کجای ایران که باشید میتوانید سفارشات خود را از طریق سایت ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به شما تحویل داده شود.

صنایع دستی

صنایع دستی به مجموعه ای از هنرها و صنایع اطلاق می شود که تمام یا قسمت اساسی از مراحل تولید و ساخت آن به کمک دست باشد. صنایع دستی هر منطقه برگرفته از فرهنگ، تاریخ، ذوق و هنر انسانهای آن منطقه است. صنایع دستی ایرانی نیز بازگو کننده ی هویت و ذوق و هنر ایرانیان در طول تاریخ است. هنری که جلوه گر میراث ایران در طول تمدن چندهزار ساله اش است.

صنایع دستی یکی از بهترین وسایل برای معرفی فرهنگ و تجربیات هر منطقه به مردم مناطق دیگر است. همچنین صنایع دستی باعث توسعه و رونق اقتصاد گردشگری و فرهنگی آن کشور یا منطقه میشود. ایران یکی از کشورهایی است که هر نقطه از آن هنر و صنایع دستی خاص خود را دارد.

نمایش 12 24 36

خرید صنایع دستی

منشا ساخت صنایع دستی به زمانی بر می گردد که افراد برای تامین نیازهای خود از جمله وسایل شکار ، وسایل کشاورزی ، دامداری و وسایلی دفاعی مجبور به ساخت وسایل مورد نیاز خود می شدند . امروزه معمولا افراد از وسایل و صنایع دستی برای تزیینات منزل خود استفاده می کنند و خرید محصولات صنایع دستی بیشتر از کاربردی بودن جنبه ی تزئینی پیدا کرده است.

ویژگی های صنایع دستی

صنایع دستی به لحاظ قانونی و براساس معیارهای جهانی از یک سری ویژگی ها برخوردار می باشند که به شرح زیر می باشند :

  • استفاده بیشتر از ابزارهای طبیعی و ساده در ساخت وسایل
  • متفاوت و متنوع بودن وسایل ساخته شده
  • بیان کردن فرهنگ ، اعتقاد و باورهای سنتی یک قوم یا کشور
  • توسعه و رونق دادن اقتصاد گردشگری و فرهنگی هر منطقه
  • عدم نیاز به سرمایه های زیاد
  • وسیله ای برای معرفی فرهنگ و تجربیات یک منطقه به مردم مناطق دیگر
  • صنایع دستی سبب ایجاد زمینه های شغلی و کاری زیادی بدون نیاز به هیچگونه مدرک دانشگاهی می گردد

فروش انواع صنايع دستی ايرانی

فروش صنايع دستي شهرهاي مختلف ايران از قبيل فيروزه کوبي، ميناکاري، خاتم کاری، مس و پرداز، مس و خاتم، قلم زنی، انواع ترمه، پارچه قلمکار، گليم، محصولات مسي، محصولات سفالي، محصولات چرمي، انواع ساعت، تابلو و … در بسته بندی های خلاق و کاربردی باعث رونق این هنر ایرانی به عنوان هدیه تبلیغاتی شده است.

وجود بسته بندي نفيس و در خورِ هنر ايراني، صنايع دستي را به عنوان هديه اي خاص و ماندگار تبديل کرده است و امروزه صنايع دستي ايراني به عنوان بهترين هديه تبليغاتي و سازماني شناخته ميشود چرا که علاوه بر رونق توليد ملي و حمايت از کالاي ايراني، نقش بسزايي در آشنايي همگان با هنر صنايع دستي ايران دارد.

صنایع دستی بهترین هدیه تبلیغاتی

اگر دنبال هديه تبليغاتي خاص و مناسب هستيد، اگر در فکر هديه مناسب و ماندگار براي کارمندان، مديران و دوستانتان هستيد، حتما به انتخاب صنايع دستي فکر کنيد. صنايع دستي کالاي تماما ايراني است که با هنر ايراني عجين شده است. پیشنهاد میکنیم قبل از انتخاب حتما نوشته های بخش وبلاگ سایت اریسا را مطالعه نمایید.

قیمت صنایع دستی

به دليل نوسانات قيمتي، قيمت محصولات در سايت نيامده است. براي اطلاع از قيمت ها با اريسا تماس بگيريد. همچنين در نظر داشته باشيد که محصولات بر اساس بازه ي قيمتي دسته بندي شده اند. محصولات برنزي شامل محصولات تا 150 هزار تومان، دسته بندي نقره اي شامل محصولات در بازه ي قيمتي 150 تا 400 هزار تومان، دسته بندي طلايي شامل محصولات بين 400 تا 800 هزار تومان، محصولات دسته ي مرواريد شامل محصولاتي با قيمتي بين 800 تا يک و نيم ميليون تومان و دسته ي الماس نيز شامل محصولات با قيمت بيشتر از يک و نيم ميليون تومان ميشوند. اگر بودجه ي مشخصي براي انتخاب هديه تبليغاتي يا هديه سازماني خود در نظر گرفته ايد، جهت کاهش زمان خود پيشنهاد ميکنيم که از محصولات دسته بندي مناسب بودجه ي خود ديدن فرماييد.


اريسا پويشي است جهت ترويج فرهنگ استفاده از صنايع دستي ايراني و اجتناب از هديه دادن کالاهاي خارجي.

با ما در اين مسير همراه باشيد.

جایگاه صنايع دستی در توسعه اقتصادی 

1. سهولت ايجاد مراکز توليد؛
2. بي نيازي به سرمايه هاي کلان؛
3. اشتغال زا بودن اين «هنر – صنعت»؛
4. وجود ارزش افزوده بالا؛
5. جنبه هاي کاربردي و تزئيني؛
6. داشتن زمينه اي مناسب براي جلب جهانگرد و صادرات؛

صنایع دستی اصفهان

در سازمان جهانی یونسکو 600 نوع صنایع‌دستی ثبت‌شده است که از بین آن‌ها 450 صنعت متعلق به ایران است یعنی بیش از نیمی از صنایع دستی های ثبت شده در یونسکو متعلق به ایران است. جالب است که از این بین 287 صنعت متعلق به اصفهان است یعنی تقریبا یک سوم آن. در حوزه صنایع دستی، هنرمندان اصفهانی در رتبه اول جهان قرار دارند. استان اصفهان یكی از بزرگترین مراكز تولید انواع مختلف صنایع دستی ایران محسوب می شود. صنایع دستی این استان همچون خاتم كاری، میناكاری، منبت، قلم زنی روی انواع فلزات شهرت جهانی دارند.

هنرهای دستی اصفهان طی قرن‌های بسیاری به‌ عنوان نماینده قوم‌های ایرانی بوده است و هنرهایی همچون خاتم‌کاری، فیروزه کاری، نقره سازی، کاشی سازی، پولک‌دوزی، قلمکاری از هنرهای زیبای دست مردمان این منطقه است. در بعضی موارد هنرمندان اصفهانی چندین هنر اصیل را با هم ترکیب می‌کند و اثر جدیدی را خلق میکند که زیبایی بی‌نظیرش هر بیننده هنردوستی را محو خود میکند. مثل ترکیب خاتم‌کاری با میناکاری و نقره. یا ترکیب خاتم کاری با معرق که هنر خاتم معرق را شکل میدهد. یا انجام کارهای خاتم کاری بر روی ظروف مسی که از محصولات تولیدی تحت عنوان مس و خاتم یاد میشود.

اصفهان از طرف شورای جهانی صنایع دستی به عنوان شهر خلاق صنایع‌دستی جهان شناخته‌شده است.

نمایش 1–12 از 37 نتیجه