بنر روز پزشک اریسا
نمایش 12 24 36
صنایع دستی اریسا

راهنمای خرید بهترین هدیه روز پزشک

شغل پزشکی، از دیرباز یکی از مقدس ترین مشاغل بشری بوده است. به قول مرحوم دکتر قریب “اگر پزشک هستی، دیگر متعلق به خودت نیستی و اگر متعلق به خودت هستی، پزشک نیستی.” پزشک که باشی باید خودت را وقف سلامت جامعه ات نمایی. آن چه اولویت دارد، جان بیمار و سلامتی او است.
در همه ی کشورهای جهان به فراخور فرهنگ و آداب آن کشور، روزی را به نام روز پزشک اختصاص داده اند. این روز در ایران، مصادف با اول شهریورماه هر سال و روز تولد پزشک مشهور ایرانی -حکیم ابو علی سینا-ست. پزشکی که کتاب «قانون» او هم چنان در کرسی های دانشگاه های غربی تدریس می شود.

روز پزشک در بسیاری از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، جشن گرفته می شود و از پزشکان تجلیل به عمل می‌آید. بعلاوه، خانواده های پزشکان نیز روز پزشک را برای عزیز خود جشن می گیرند و سعی می کنند بهترین هدیه را برای او تهیه کنند. همین طور خود پزشکان نیز بعضا به همکاران پزشک خود، هدیه می دهند که البته این هدیه باید خاص و متفاوت باشد.
پزشکان ایرانی چه از نظر علم و دانش و چه از نظر پایبندی به مبانی اخلاقی در دنیا سرآمد هستند.

با خرید یک کادوی ماندگار و متفاوت برای روز پزشک، شاید بتوان غبار خستگی را قدری از پیشانیشان زدود.

 با وقوع پاندمی کرونا این موضوع بیش از پیش خود را نشان داده است. پزشکانی که پای سوگند خود ماندند و با به خطر انداختن جان خود و خانواده هایشان در پی نجات جان بیمارانشان برآمدند.
بیش از 140 نفر از کادر درمان در این مسیر سخت، جان خود را از دست داده اند که این خود، بیانگر ایثار و فداکاری این عزیزان است. به راستی چگونه می توان از این قشر فرهیخته و ایثارگر، تقدیر و تشکر کرد؟ چگونه می توان جلوه های از خودگذشتگی این عزیزان را به تصویر کشید؟

بهترین کادو برای روز پزشک

شاید روز پزشک، بهترین بهانه برای ابراز تشکر و قدردانی از زحمات آنان باشد. اگرچه با هیچ چیزی نمی توان زحمات این بزرگواران را جبران کرد ولی دادن یک هدیه ی مناسب برای روز پزشک، می تواند نشان دهنده ی قدرشناسی و سپاسگزاری ما از این عزیزان خسته از میدان نبرد با کرونا باشد. 

آیا شما برای مشتریان، دوستان، همکاران یا کارکنان پزشک سازمان یا شرکت خود هدیه ای خاص برای روز پزشک در نظر گرفته اید؟ بهترین هدیه روز پزشک چیست؟ چه چیزی می تواند هدیه خاص روز پزشک باشد؟ کادوی مناسب روز پزشک چیست؟

پاسخ به این سوالات کمی دشوار است زیرا شما با قشری فرهیخته و مشکل پسند مواجه هستید که جنس کار آنها از جنس مادیات نیست و نمی توان آن را با مادیات سنجش کرد. کار آنها از جنس معنویات است و باید هدیه روز پزشک هم از این جنس باشد.

انتخاب شما باید هدیه ای خاص برای روز پزشک باشد و شما را در ذهن مخاطبتان ماندگار کند. خرید هدیه ی روز پزشک برای مرد و زن، هر دو یک دغدغه است. شاید یک هدیه ی دست ساز که ارزش معنوی نهفته در آن، به چشم می آید، برای پزشک ایده ی جالبی باشد. با همین نگاه، صنایع دستی ایرانی که هم روح معنویت را با خود به همراه دارد و هم آمیخته ای از هنر، زیبایی و فرهنگ اصیل و کهن این مرز و بوم است، می تواند بهترین انتخاب برای هدیه ی روز پزشک باشد.
گروه صنایع دستی اریسا با توجه به تجربه ی غنی خود در تهیه ی هدایا، یادبودها و گیفت های سازمانی، پیشنهادات جذاب و خاصی برای هدیه ی روز پزشک به شما ارائه می کند.
همچنین اریسا به واسطه ی مسئولیت اجتماعی که برای خود در این برهه از زمان قائل است، برای پزشکان عزیز و کادر درمانی هم برای هدیه ی روز پزشک، تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته و برای بیمارستان ها و مراکز درمانی که مایل به تهیه‌ی هدیه روز پزشک برای کادر درمانی خود باشند، تخفیفات ویژه ای اختصاص می دهد.

جهت ارتباط با کارشناسان اریسا فرم زیر را تکمیل نمایید:

    ارتباط با کارشناسان اریسا