نمایش 12 24 36

شغل پزشکی از دیرباز یکی از مقدس ترین مشاغل بشری بوده است. به قول مرحوم دکتر قریب “اگر پزشک هستی دیگر متعلق به خودت نیستی، اگر متعلق به خودت هستی دیگر پزشک نیستی.”.
پزشک که باشی باید خودت را وقف سلامت جامعه ات نمایی. آنچه الویت دارد جان بیمار و سلامتی او است.
در همه ی کشورهای جهان به فراخور فرهنگ و آداب آن کشور روزی را به نام روز پزشک اختصاص داده اند. این روز در ایران مصادف با اول شهریور روز تولد پزشک مشهور ایرانی حکیم ابو علی سیناست. پزشکی که کتاب قانون او همچنان در کرسیهای دانشگاههای غربی تدریس می شود.

روز پزشک در بسیاری از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی جشن گرفته می شود و از پزشکان تجلیل به عمل می‌آید. به علاوه ، خانواده های پزشکان نیز روز پزشک را برای عزیز خود جشن می گیرند و سعی می کنند بهترین هدیه را برای پزشک خود تهیه کنند. همینطور خود پزشکان نیز بعضا به همکاران پزشک خود در روز پزشک هدیه می دهند که البته باید یک هدیه خاص برای روز پزشک باشد.

پزشکان ایرانی چه از نظر علم و دانش و چه از نظر پایبندی به مبانی اخلاقی در دنیا سرآمد هستند. با وقوع پاندمی کرونا این موضوع بیش از پیش خود را نشان داده است. پزشکانی که پای سوگند خود ماندند و با به خطر انداختن جان خود و خانواده هایشان در پی نجات جان بیمارانشان بودند.
بیش از 140 نفر از کادر درمان در این راه جان خود را از دست داده اند که این خود بیانگر ایثار و قداکاری این عزیزان می باشد. به راستی چگونه می توان از این قشر فرهیخته و ایثارگر تقدیر و تشکر کرد؟ چگونه می توان ایثار و فداکاری این عزیزان را به تصویر کشید.
زشکی که 40 روز بیمارستان را ترک نکرد و در کنار بیماران خود ماند و در نهایت خود نیز به بیماری مبتلا شد. یا پرستاری که قریب به دو ماه فرزند کوچک خود را ندید تا از بیماران مراقبت کند.
شاید روز پزشک بهترین بهانه برای ابراز تشکر و قدردانی از زحمات این عزیزان باشد. اگرچه با هیچ چیزی نمی توان زحمات این بزرگواران را جبران کرد ولی دادن یک هدیه مناسب برای روز پزشک می تواند نشاندهنده ی قدرشناسی و سپاسگزاری ما از این عزیزان خسته از میدان نبرد با کرونا باشد. با خرید یک کادوی مناسب برای روز پزشک شاید بتوان تا حدی از زحمات این عزیزان قدردانی کرد.

آیا شما برای مشتریان، دوستان، همکاران یا کارکنان پزشک سازمان یا شرکت خود هدیه ای خاص برای روز پزشک در نظر گرفته اید؟

بهترین هدیه روز پزشک چیست؟ چه چیزی می تواند هدیه خاص روز پزشک باشد؟ کادوی مناسب روز پزشک چیست؟

پاسخ به این سوالات کمی دشوار است زیرا شما با قشری فرهیخته و مشکل پسند مواجه هستید که جنس کار آنها از جنس مادیات نیست و نمی توان آن را با مادیات سنجش کرد. کار آنها از جنس معنویات است و باید هدیه روز پزشک هم از این جنس باشد.

چیزی که هدیه ای خاص برای روز پزشک باشد و شما را در ذهن مخاطبتان ماندگار کند. خرید هدیه روز  پزشک برای مرد و زن هر دو یک دغدغه است. شاید یک هدیه دست ساز برای پزشک ایده ی جالبی باشد.
با توجه به این موضوع، صنایع دستی ایرانی که هم روح معنویت را با خود به همراه دارد و هم آمیخته ای از هنر، زیبایی و فرهنگ اصیل و کهن این مرز و بوم می باشد می تواند بهترین انتخاب برای هدیه روز پزشک باشد.
گروه صنایع دستی اریسا با توجه به تجربه ی غنی خود در تهیه ی هدایا و گیفتهای سازمانی تعدادی پیشنهاد جذاب برای هدیه روز پزشک به شما ارائه می کند.
همچنین این گروه به واسطه ی مسئولیت اجتماعی که برای خود در این برهه از زمان قائل است، برای بیمارستانها و مراکز درمانی که مایل به تهیه هدیه روز پزشک برای کادر درمانی خود باشند تخفیفات بسیار جذابی در نظر گرفته است. به علاوه برای خود پزشکان عزیز و کادر درمانی هم برای هدیه روز پزشک تخفیفات ویزه ای در نظر گرفته شده است.