ده هدیه نوروزی جذاب برای خانم ها

ست هدیه عید نوروز برای خانم ها
در این مقاله میخوانید

عید نوروز یکی از سنت های دیرین ایرانیان است. در نوروز، این عید باستانی بسیاری از ایرانیان هدایایی را به رسم یادگاری به یکدیگر هدیه می دهند. دادن عیدی و هدیه به نزدیکان در عید نوروز، از سنتهای قدیمی این عید باستانی است. چه بهتر که این هدایا را از میان صنایع دستی ایرانی انتخاب کنیم تا حال و هوای نوروز باستانی را کاملا ایرانی و وطنی کنیم. با این کار هم به رونق این صنعت ایرانی کمک کرده ایم و سبب رونق کسب و کار کارگرهای ایرانی می شویم و هم به حفظ فرهنگ و هنر ایرانی کمک کرده ایم. به علاوه با دادان هدایایی از نوع صنایع دستی به جوانترها و بچه ها سبب انتقال فرهنگ غنی ایرانی به نسل جدید می شویم. در این میان، دادن هدیه به خانم ها نگاه ویژه تری را می‌طلبد چون خانم ها از همه سخت پسندتر هستند. با انتخاب یک هدیه نوروزی جذاب و ماندگار برای خانم ها، می توانید یک سال نوی ویژه را برای خانم های زندگیتان رقم بزنید. از آنجا که خانم ها دارای ذوق و قریحه ی هنری هستند انتخاب صنایع دستی ایرانی به عنوان هدیه نوروزی برای خانم ها کاملا به جا و مناسب است. به علاوه صنایع دستی دارای تنوع بسیار در محصول و قیمت محصولات است که سبب می‌شود شما به راحتی بنا به بودجه و سلیقه ی خود هدیه ی نوروزی مطلوب خود را انتخاب کنید. اریسا بهترین صنایع دستی ایرانی را با بیشترین تنوع و در بهترین بسته بندی ها برای شما فراهم کرده است.

در ادامه ی این مقاله ده هدیه جذاب نورورزی برای خانم ها را برای شما معرفی می کنیم. البته شما می توانید با سر زدن به سایت اریسا دنیایی از محصولات صنایع دستی با قیمت های متنوع  را مشاهده  کرده و از بین آن ها محصول مطلوب خود را انتخاب کنید.

قبل از معرفی محصولات، از شما دعوت میکنیم که مقاله راهنمای انتخاب هدیه تبلیغاتی عید نوروز را مطالعه نمایید تا با ویژگی هایی که یک هدیه تجاری مناسب برای عید نوروز باید داشته باشد، آشنا شوید. دقت کنید که اگر مخاطب شما خانم باشد، باید با وسواس و دقت بیشتری هدیه را انتخاب کنید.

 

ست کیف و روسری و جعبه جواهر خاتم

روسری همواره جزء فانتزیهای خانمها بوده است. هر خانمی هر چقدر هم روسری داشته باشد باز هم از هدیه گرفتن یک روسری خوشحال می شود بالاخص اگر همراه با کیف ست آن باشد. این پک زیبا همراه یک جعبه ی جواهر زیبا هر بانویی را شگفت زده خواهد کرد. این محصول هم درون جعبه ی هاردباکس قرار دارد که می توان طرح مورد نظر شما را به همراه لوگوی سازمان روی آن درج کرد.

هدیه عید برای خانم ها با ست کیف و روسری و جعبه جواهر خاتم

 

ست کیف و روسری مدل لاله

داشتن روسری های متنوع همراه با یک کیف ست آن همواره برای یک خانم بسیار جذاب است. چون کیف و روسری از اقلام پرکاربرد برای خانم هاست.  از این رو این ست زیبا یک انتخاب هوشمندانه جهت هدیه نوروزی برای خانم ها است. به علاوه با دادن این هدیه باعث خواهید شد فرد هدیه گیرنده همواره به یاد شما باشد. این ست درون جعبه ی هاردباکس قرار دارد که امکان درج لوگوی سازمان شما را نیز دارد. به علاوه این جعبه، زیبایی این ست کیف و روسری را دوچندان کرده است. روسری قواره بلند آن به شما این امکان را می دهد که با مدلهای مختلف، بستن این روسری زیبا را امتحان کنید. این کیف دستی زیبا با طرح های سنتی که روی اون کار شده و رنگ آبی آرامش بخش، می‌تواند کاملا حس محبت و مهربانی شما را به مخاطب انتقال دهد.

ست هدیه کیف و روسری برای خانم ها در عید نوروز

 

ست هدیه نوروزی برای خانم ها : ست پذیرایی با جعبه چوب و چرم

این پک شامل دو عدد آجیل خوری و یک عدد کشکول ملیله کاری محصول هنرمندان اصفهانی است. قطعات ریز مفتول های مسی این محصول توسط زنان سرپرست خانوار تابانده شده است. سپس با نقره مرغوب با ضخامت بالا آبکاری شده است. این محصول پنج سال گارانتی تعویض در صورت هرگونه تغییر رنگ نقره را دارد که نشان از کیفیت بالای محصول است. این پک درون یک جعبه چوب و چرم است که در بهزیستی تولید و مونتاژ می شود و امکان درج پلاک اختصاصی داخل جعبه را نیز داراست.

کادوی عید برای خانم ها - ست پذیرایی ملیله

 

 

ست بشقاب مینا و کتاب حافظ

این پک شامل یک عدد بشقاب میناکاری روی سفال محصول هنرمندان همدانی و یک کتاب حافظ نفیس چرمی است که درون جعبه هاردباکس طرح میناکاری قرار گرفته است. کتاب حافظ جزیی از فرهنگ غنی ایرانی است که جای خود را در سفره ی هفت سین و سایر مراسمات ایرانی دارد.

ست بشقاب سفال میناکاری و دیوان حافظ

 

کیف پالتویی چرم طبیعی با پلاک مس و فیروزه

یک از علاقه مندی های خانمها کیف پول است. یک کیف چرم طبیعی با پلاک مسی که با تکه های سنگ فیروزه اصل نیشابور مزین شده است، یک هدیه ی نوروزی جذاب برای خانم ها است. این پلاک مسی زیبا به دلیل پوشش چندلایه پلی استر تغییر رنگ نمی دهد. به علاوه امکان ساخت پلاک اختصاصی با لوگوی سازمانها را نیز به شما می دهد. . این کیف چرم در رنگ های مختلف موجود می باشد.

عیدی برای خانم ها - کیف پول چرمی

 

قاب خاتم صلیبی با پلاک قلم‌زنی برای هدیه نوروزی خانم ها

این قاب چوبی که با خاتم کاری نفیس مزین شده است، مرغوب ترین نوع خاتم با بیشترین حجم استفاده از فلز مس است. پلاک مسی آن نیز که با ضرب قلم و چکش هنرمندان اصفهانی با طرح گل و مرغ و یا آیات قران مزین شده است  زببایی این اثر را دو چندان کرده است. این تابلوها جزو زیباترین هنرهای صنایع دستی ایرانی است.

ست هدیه نوروزی برای خانم ها - قاب خاتم صلیبی

 

 

ست ترمه افشاری و گلدان مس و پرداز با جعبه هاردباکس

این ست شامل یک عدد گلدان مس و پرداز محصول هنرمندان اصفهانی، و یک ترمه افشاری محصول هنرمندان استان یزد است. مس و پرداز همان هنر میناکاری روی فلز مس است که نقاشی مینا در کنار فلز مس خودنمایی می کند. این ست بسیار زیبا یک انتخاب عالی برای هدیه نوروزی خانمهاست. پارجه ی ترمه می تواند به عنوان سفره ی هفت سین استفاده شود و گلدان هم که همواره جز لاینفک تزیینات منزل به حساب می آید. این ست درون جعبه ی زیبا و باکیفیت هاردباکس قرار دارد که امکان درج لوگوی سازمان را هم دارد.

کادوی عید برای خانم ها - ست ترتمه افشاری و گلدان مس و پرداز

 

 

هدیه نوروزی برای خانم ها : ست گرم نوش مسی و چاشنی سنتی

این پک جذاب شامل دوعدد لیوان مسی، یک عدد سینی و یک عدد قندان مسی محصول هنرمندان زنجانی است. همچنین دوعدد توبره ترمه یزد حاوی توت خشک و مویز هم همراه این پک وجود دارد. دمنوشها امروزه طرفداران بسیاری بالاخص در بین خانم ها پیدا کرده اند. از این رو این پک یک هدیه ی نوروزی مناسب برای خانمها است. این مجموعه هم در جعبه مقوایی هاردباکس قرار دارد که امکان درج لوگوی سازمانها را داراست.

ست هدیه نوروزی برای خانم ها - ست گرم نوش مسی و چاشنی سنتی

 

 

پک هدیه گلدان صراحی میناکاری برای هدیه نوروزی خانم ها

گلدان از آن دسته وسایل تزیینی در منزل است که همواره جلوی چشم قرار می گیرد. به علاوه خانمها همیشه از داشتن یک گلدان جدید برای تغییر دکوراسیون منزل استقبال می کنند. به علاوه یک گلدان مینا می تواند رنگ و لعاب سفره ی هفت سین نوروزی را نیز دوچندان کند. از این رو این محصول هم یک هدیه نوروزی جذاب برای خانم ها است.این پک شامل گلدان میناکاری با ارتفاع 16 ، محصول هنرمندان اصفهانی است که درون یک جعبه ترمه نفیس دست ساز قرار دارد. هنر میناکاری روی فلز مس با نقوش اسلیمی، از هنرهای قدیمی این مرز و بوم است که همچنان جذابیت خود را حفظ گرده است. این گلدان، طی دومرحله در کوره پخته شده و تثبیت رنگ شده است. جعبه زیبای آن، امکان درج لوگوی سازمانها را دارد و می توان از جعبه پس از خروج گلدان نیز برای کاربردهای گوناگونی استفاده کرد.

گلدان میناکاری برای کادو عید خانم ها

 

 

شکلات خوری خاتم‌کاری مناسب هدیه نوروزی خانم ها

این شکلات خوری بزرگ 4 درب با خاتم نفیس، چشم هر بانویی را به خود خیره می کند. یکی از وسایل مرسوم پذیرایی نوروزی شکلات خوری است و به همین خاطر هر بانویی از گرفتن این ظرف به عنوان هدیه نوروزی سورپرایز خواهد شد. این ظرف نفیس کاربردی برای پذیرایی آجیل 4 مغز و یا ترکیب دلخواه از خشکبار و شکلات است. این ظرف درون جعبه ترمه نفیس دست ساز قرار دارد که امکان درج لوگوی سازمانها را برای شما مهیا می کند و همچنین امکان استفاده از جعبه پس از خروج ظرف را نیز دارید.

هدیه عید نوروز برای خانم ها - شکلات خوری خاتم کاری 4 درب

 

در این مطلب از وبلاگ شرکت صنایع دستی اریسا، چند محصول پر طرفدار از صنایع دستی ایرانی که مناسب هدیه نوروزی برای خانم ها هستند را خدمت شما معرفی کردیم. اما اگر هنوز هدیه موردنظر خود را پیدا نکرده اید، از شما دعوت میکنیم که از صفحه هدایای تبلیغاتی عید نوروز بازدید نمایید تا انتخاب های بیشتری برای هدیه عید نوروز پیش روی شما بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی برای شما

مطالب مرتبط
10 پیشنهاد فوق العاده برای خرید هدیه روز معلم قیمت مناسب (زنانه و مردانه)
ایده های ناب خرید هدیه برای دفتر کار پدر
٨ هدیه شیک و خاص برای محل کار پدر
آداب و رسوم هدیه خریدن و هدیه دادن
راهنمای مختصر آداب هدیه دادن
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
صنایع دستی دکوری برای اتاق پذیرایی
10 صنایع دستی زیبا برای تزئین اتاق پذیرایی
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من